3 Demlikli Antik Bakır Elektrikli arıtmalı Büro tipi çay kazanı

Elektrikli Çay Kazanı

Bu ürün gaz ile yeniden doldurulamaz ve çalıştırılamaz, ancak yalnızca elektrik ile çalıştırılabilir. Direnç genellikle kazanın içinde gizlidir. Evinizin yakınındaki gördüğünüz elektrikli çay kazanı sadece elektrik için uygundur. Standart ürün fonksiyonlarına sahiptir. Bu ürünlerde arıtma vardır, suyu kendi kendine alır ve derecesini otomatik ayarlar. Suyu arıtarak kazana verir. Priz ve su borusu montaj için yeterlidir.

Gazlı Çay Kazanı Nedir?

Gazlı çay makinesi Standart ürün özelliklerine sahiptir ve Gazda kullanıma uygundur. Gaza güç verme imkanına sahip olan bu tür ürünler genellikle büyük işletmelerin tercihi olmaktadır. Ürün genellikle bakırdan üretilmekte olup, özel boya ve vernikleri göze hoş gelmektedir. Alt ateşleme ürününün derecesini ve nemini otomatik olarak ayarlayın. Dış çevresi istek ve gereksinimlere göre değiştirilebilir.

Klasik Çay Kazanı Nedir?

Çay yapma makineleri arasında en çok ilgiyi semaver çekmiştir. Semaver, “kendi kendini pişiren” anlamına gelen Rusça bir kelimedir. Rusya’da ortaya çıkan semaver, Türkiye ve İran gibi kültürlere hızla aktarıldı.

Semaver bakır, pirinç, bronz veya metal levhalardan yapılır ve dikdörtgen prizmalar veya silindirler halinde yapılır. Altta kömür yakma bölümü ve üstünde bacası vardır. Çevrelerinde sıcak su deposu bulunmaktadır. Musluk altta. Kömürle çalışan semaver daha sonra yerini elektrikli çay kazanı devrine bırakmaya başladı.

Full Otomatik Çay Makinesi Nedir?

Tam otomatik ve A enerjili çaydanlıklar özellikle çay tüketiminin yüksek olduğu kafeterya, kahvehane, ofis ve benzeri işyerlerinde ilk tercih haline gelmiştir. Geçmişte sadece elektrikle çalışabilen otomatik çaydanlıklar zamanla LPG tüplerini kullanmaya başlamış, son yıllarda enerji bazlı doğalgazlı çaydanlıklar piyasada lider konuma gelmiştir.

“Tam otomatik”, kullanılan çay makinesinin işin çoğunu otomatik olarak yaptığı anlamına gelir. Örneğin, bir musluktan veya arıtma cihazından dahili bir kazana su enjekte etme işlemi, makinenin kendi başına yaptığı görevlerden sadece biridir. Farklı marka ve model çay ocağı kazanlarının teknik özellikleri farklıdır.

A-enerjisi Ne Anlama Geliyor?

Sanayiden otomobile, mutfak aletlerinden aydınlatmaya kadar her sektörde enerji tasarrufu ve temiz enerji kullanımı önemli standartlardır. Özellikle enerji tasarrufu sağlayan endüstriyel mutfak ekipmanlarının ve elektrikli çay kazanı kullanımı kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilmektedir. 

Bu nedenle üretilen mutfak malzemelerinde A, B, C, D gibi harflerle gösterilen çeşitli enerji kullanım türleri bulunmaktadır. Tam otomatik çay makinesi, sabit sıcaklık sistemi ve ısı yalıtımı nedeniyle genellikle A seviyesinde üretilir. Yani yüksek enerji tasarrufu sağlayarak işlev görürler.

Elektrikli Çay Kazanı Fiyatları
Elektrikli Çay Kazanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close My Cart
Close Wishlist
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Categories